Technická podpora

+421 43 333 7100
Po - Pia | 8:00 - 16:00

Naša kvalifikáciaa osvedčenia

Certifikáty a osvedčenia, ktoré sme nadobudli, nám umožňujú pohotovo reagovať na dynamické zmeny v IT priemysle. Sú to dôkazy nášho záväzku k profesionálnemu rastu a k poskytovaniu vám vynikajúcich IT riešení. 

Je softvérová spoločnosť zameraná na vývoj bezpečnostného softvéru pre ochranu pred rôznymi typmi kybernetických hrozieb, ako sú vírusy, malwarové programy, spyware, phishing a ďalšie. Spoločnosť ESET bola založená v roku 1992, a odvtedy sa stala jednou z popredných svetových firiem v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

STORMWARE systém Pohoda poskytuje nástroje pre účtovníctvo, fakturáciu, skladové hospodárstvo, mzdy a ďalšie aspekty finančného a obchodného riadenia. Tento softvér sa snaží zjednodušiť procesy vedenia účtovníctva, evidencie skladov, vystavovania faktúr a správy zamestnancov, čo môže pomôcť podnikom udržať prehľad o svojich finančných tokoch a operáciách.

Je svetovým lídrom v oblasti elektroinštalácií a riadenia budov. Ide o francúzsku spoločnosť založenú v roku 1860, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu elektroinštalácií, elektrických zariadení, rozvádzačov, inteligentných riešení pre riadenie svetla, energie a komunikácie v budovách.

MikroTik vyrába rôzne typy sieťových zariadení, ako sú routery, prepínače, bezdrôtové prístupové body a iné komponenty, ktoré pomáhajú vytvárať a spravovať komplexné sieťové infraštruktúry. Ich produkty sú známe svojou vysokou spoľahlivosťou a pokročilými možnosťami konfigurácie.

Je spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu sieťových úložísk (Network Attached Storage, NAS) a iných produktov súvisiacich s úložiskami a sieťovou infraštruktúrou. Ich produkty sú široko používané pre individuálnych používateľov, malé a stredné firmy a dokonca aj väčšie organizácie na ukladanie, zdieľanie a zálohovanie dát.

je softvérový produkt, ktorý sa používa pre účtovníctvo a správu financií v rámci podnikov a organizácií. Je vyvíjaný spoločnosťou Solitea, ktorá je pôvodne zo Slovenska a je známa svojimi softvérovými riešeniami v oblasti účtovníctva a podnikového riadenia.

Je kurz určený všetkým IT manažérom, konzultantom a ostatným profesionálom, ktorí si potrebujú osvojiť framework IT Service Managementu, alebo chcú upgradovať svoje znalosti na najnovšiu verziu ITIL.

Jablotron je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu bezpečnostných a domáci riadiacich systémov. Ich produkty zahŕňajú riešenia pre ochranu domovov, kancelárií a iných budov, ako aj inteligentné zariadenia na riadenie osvetlenia, kúrenia, zabezpečenia a ďalších aspektov domácností a komerčných prostredí.

Rýchle odkazy

Nájdete nás na adrese

Copyright © 2023. All rights reserved.

× Ako Vám môžeme pomôcť?